Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Rakousko - Eurovíkendy 2024, 2025

Rakousko, náš jižní soused, leží doslova nadosah. A čím láká? Především je to Vídeň s bohatstvím historických památek, galerií i muzeí. Ani o trochu méně však nevábí další velká města (Mozartův Salcburk, Innsbruck), městečka ukrytá v horských údolích, zámky, kláštery. Rakouské Alpy, turistika, horská jezera, výlety lanovkou, solný důl, termální lázně, ale také překrásné údolí Wachau, lesy a vřesoviště Waldviertlu, Burgenlandsko a pokojné břehy Neziderského jezera. A co teprve když přijde čas předvánoční, advent. Města se rozsvítí a rozzáří, ulicemi táhnou čerti a čarodějnice, voní skořice a svařené víno.
Vyberte si z nabídky CK GEOPS zájezdy do turisticky atraktivních oblastí: Vídeň, SALCBURK, jezera Solné komory, Tyrolsko, Štýrsko, Burgenlandsko, údolí Wachau...

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Rakousko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Vyberte podoblast destinace
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu